Ühised emotsioonid aitavad püstitada ühiseid eesmärke

Loovisiooni pikaajalised kliendid hindavad meie töö kiirust ja lihtsat suhtlust. Me ei ole oma tegevustes jäigad – võtame iga ülesannet kui uut väljakutset. Mõtleme teiega kaasa ning tundes ettevõtte töötajaid, pakume juba kevadel välja lahedaid kohti-esinejaid jõulupeoks. Ikka selleks, et tuleks parim pidu, parimatele inimestele.

Kristiina Kallas

Tegevjuht/loovjuht

Hälys Laanemäe

Projektijuht

Katre Tammjõe

Projektijuht

Elina Riispapp

Projektijuht

Meid on usaldanud

Läbi aastate on nad meile teinud korduvalt nii suvepäevi kui ka jõulupidusid. Ka Elteli 15 juubeliürituse viisid just nemad läbi. Positiivne on see, et nad ise on alati hingega asja juures.

Margot Viilop Connecto Eesti haldusspetsialist

Oleme Loovisiooniga teinud palju koostööd – meile meeldivad nende ideelahendused. Oleme senini väga rahule jäänud.

Ere Keerig-Kont Lennuliiklusteeninduse ASi personalijuht

Mulle meeldib, kui mu laual on valikud, mille vahel valida ja Loovisiooni projektijuhid pakuvad häid valikuid. Oleme korraldatud üritustega igati rahule jäänud.

Piret Aess R-Kioski personalijuht

Me tähistasime Norma 125 juubeliüritust, osalejaid 600 inimest. Organiseerimine oli laitmatu. Pluss nad oskavad kaasa mõelda ka peo sõnumi ja kontseptsiooni osas.

Karin Kelder Autoliv (Norma) personalijuht

Eelkõige soovin esile tõsta Loovisiooni inimeste pühendumust: nendega koos töötades võib alati olla kindel, et ideed ja teostus on parim ja hoolikalt läbi mõeldud, lisaks toimib kogu protsess nagu kellavärk.

Ariina Jõgeva CGI Eesti turundus- ja kommunikatsioon

Usaldasime Leiburi sünnipäevapeo korraldamise Loovisioonile tänu headele soovitustele ning ei pidanud pettuma. Kõigi meie soovidega arvestati ja lubadustest peeti kinni. Koostöös korraldasime meeldejääva peo, kus võisin rahuliku südamega pidu nautida.

Jane Pannel Leiburi personalijuht