Meeskonna tugevdamine

Võtke üks-kaks päeva ja minge koos kontorist välja! Ühisesse tegevusse investeeritud aeg tagab parema tiimitunnetuse ja koostöö. Olgu selleks siis energiat täis talvepäev, mõnus koolitus ja matk või koos uute oskuste omandamine – oluline on leida just teie jaoks mõnus keskkond ühtekasvamiseks.

Võta ühendust

Galad ja vastuvõtud

Pidulikud või ametlikud, püstijala või õhtusöögiga, suurejoonelised või hubased – on igal juhul olulised sõnumi kandjad. Ka 3-tunnine vastuvõtt on väljakutse, sest programmivalik peab kõnetama ja meeldima enamusele. Samas võiks olla ka mingi vimka, mis sündmuse eriliseks muudaks.

Võta ühendust

Suvepäevad ja perepäevad

Siin on valikuid palju, kuid oluline on välja valida just teie inimestele sobilik programm, et sellel suurel ühisel väljasõidul oleks osalus võimalikult kõrge. Enne pakkumise küsimist tasuks mõelda, kus on selle päeva rõhk. Kas suvepäev saab olema meeskonna tugevdamine, peredele mõnus äraolemine, seminaril kaasamõtlemine, aktiivne seiklusmatk või kostümeeritud suvine pidu. Kõik on võimalik toimima panna! Vastavalt osalejate iseloomule ja tööandja sisendile valime programmi ja sobiliku koha.

Võta ühendust

Jõulupeod

Aastalõpu ja uue aasta alguse paiku on meil kõige kiirem aeg aastas. Pidude kuldhooajal on paar väga olulist tähelepanekut: mitte peo planeerimisega hiljaks jääda; kaasata töötajaid varakult, sest konkureerivaid üritusi on palju; eristuda, kuid samas olla oma inimestele just täpselt õige! Peame siin väga oluliseks sisekommunikatsiooni.

Võta ühendust

Laste jõulupeod

Aina enam saab jõuludel tähelepanu kogu pere. Meie laste pidude programmide valik ja kogemus on väga lai, sest mõned püsikliendid on meiega juba 8. hooaega. Vaatame koos teie soovid üle ja pakume teile ka peo juurde sobiva kingipaki.

Võta ühendust

Turundusüritused

Uue tootmishoone avamine või kliendipäev ei ole niisama uhke pidu. Õige sisu on siin kulda väärt. Aitame koos läbi mõelda, keda üritusele kutsuda, kuidas olulised sõnumid särama panna ja meelde jääda. Toetame ka meediasuhtluses ja turundustekstide koostamisel.

Võta ühendust